Skip to content

Prelegenci

dr Karolina Dudek

Prezeska, Polski Instytut Środowiska Pracy

Od dekady zajmuje się naukowo przestrzeniami pracy, od trzech lat także doradza klientom biznesowym, jak tworzyć lepsze biura. Pracuje w Colliers. Karolina uzyskała stopień doktora nauk społecznych w zakresie socjologii w Instytucie Filozofii i Socjologii PAN, jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu Warszawskiego. Wykładała na UW i w Akademii Leona Koźmińskiego, gdzie obecnie jest adiunktem. Jest autorką kilkudziesięciu artykułów, książki „Sieci wiedzy” o karierach menedżerskich i roli wiedzy w organizacjach oraz współautorką „Pustyni kulturalnej” o współpracy międzyorganizacyjnej i tworzeniu kultury.

k.dyrda

Krzysztof Dyrda

Partner Sales Manager CEE, Helvar

Manager Projektów z wieloletnim doświadczeniem w oświetleniu, specjalizujący się w systemach sterowania oświetleniem. Od ponad 10 lat z sukcesem realizuje projekty oświetleniowe skupiając uwagę na dobrym samopoczuciu (wellbeing), rytmie okołodobowym (circadian rhythm), zachowując równowagę z nakładami inwestycyjnymi (ROI). Dyplomowany Projekt Manager Politechniki Rzeszowskiej. Obecnie jest odpowiedzialny za rozwój oraz sprzedaż systemów sterowania oświetleniem firmy Helvar na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej, gdzie współpracuje z siatką 5 partnerów regionalnych. Ekspert systemów sterowania oświetleniem opartych na protokole DALI, DALI-2.

Beata Dziedzic

Co-Founderka & CTO, 4Nature System

Architektka krajobrazu i projektantka. Od ponad 10. lat z sukcesami propaguje trend biophilic design. Swoimi projektami wspiera kulturę organizacji firm wprowadzając do biur zielone rozwiązania, które wpływają na samopoczucie, zdrowie i jakość pracujących tam ludzi. Współzałożycielka i CTO startup’u 4Nature System, w którym zarządza rozwojem produktu i usługi w zespole R&D. W roku 2018 za oferowane produkty została uhonorowana nagrodą Dobry Wzór 2018 za połączenie designu, natury i zaawansowanej technologii. Od 2018 roku aktywnie działa w strukturach PLGBC, promując rozwiązania w zakresie zielonego budownictwa m.in. w grupie roboczej “Zdrowe Zielone Biura”. Angażuje się w projekty, które wpływają na szczęście, zdrowie i pozytywne środowisko pracy. Zrealizowała kilkadziesiąt projektów związanych z roślinnością w miejscu pracy, sukcesywnie rozszerzając zasięg działania na terenie UE.

Karina Kreja

Karina Kreja

Project and Programme Manager – Global Real Estate & Workplace, Oxford University Press

Architekt i Rzeczoznawca Majątkowa, od dwóch dekad związana z rynkiem nieruchomości w Polsce i UK. Obecnie zajmuje się wdrażaniem hybrydowej strategii środowiskowej w globalnym portfolio nieruchomości Oxford University Press, największego wydawnictwa uniwersyteckiego na świecie.
Na jej doświadczenie składają się zarówno projekty urbanistyczne jak i projekty wnętrz, których połączenie Karina wykorzystuje w projektowaniu nowoczesnych środowisk pracy.

Magda Szubert

Concept Development Manager, Ecophon Saint-Gobain

Magda Szubert jako Concept Development Manager w Ecophon Saint-Gobain zajmuje się wpływem akustyki i innych cech fizycznych biura na efektywność i samopoczucie pracowników. Od 7 lat wspiera procesy tworzenia i wdrażania elastycznych środowisk pracy. Z ramienia Ecophon Saint-Gobain jest prelegentem i uczestnikiem krajowych i międzynarodowych konferencji dotyczących strategii środowisk pracy i akustyki wnętrz.